Zajęcia Trójmiasto

Poniedziałek

PST DUŻA sala

ul. Subisława 19 Gdańsk

18:30-19:30
ZDROWY KRĘGOSŁUP

open
OLA

kurs trwa, można dołączyć do grupy


19:45-20:45
PILATES

open
OLA

grupa w organizacji, zapisy

PST MAŁA sala

ul. Subisława 19 Gdańsk

17:15-18:30 
SALSA&BACHATA

solo, kurs podstawowy
MIKOŁAJ

grupa w organizacji, zapisy

18:30-19:45
BACHATA

pary i single, kurs podstawowy
MIKOŁAJ

grupa w organizacji, zapisy


19:45-21:00 
SALSA ON 2

pary i single, kurs podstawowy
MIKOŁAJ

grupa w organizacji, zapisy

Wtorek

PST DUŻA sala

ul. Subisława 19 Gdańsk

19:00-20:15
KIZOMBA

pary, kurs podstawowy
PATRYCJA & ITODO

kurs trwa, można dołączyć do grupy


20:20-21:35
KIZOMBA

pary, kurs średnio-zaawansowany plus
PATRYCJA & ITODO

kurs trwa, można dołączyć do grupy

PST MAŁA sala

ul. Subisława 19 Gdańsk

18:00-19:15
SALSA ON2

pary, + 9m-cy
MIKOŁAJ&KARO

kurs trwa, kontynuacja


19:15-20:30
BACHATA

pary, + 9m-cy
MIKOŁAJ&KARO

kurs trwa, kontynuacja


20:30-21:45 
BACHATA

pary i single, kurs podstawowy
MIKOŁAJ

grupa w organizacji, zapisy

Środa

PST DUŻA sala

ul. Subisława 19 Gdańsk

17:30-18:30
LATINO

solo, kurs podstawowy
RAFAŁ

kurs trwa, można dołączyć do grupy


18:45-20:00
ZOUK

pary, kurs średnio-zaawansowany S3
RAFAŁ

kontynuacja


20:00-21:00
IZOLACJE

open
RAFAŁ

kontynuacja, można dołączyć do grupy

PST MAŁA sala

ul. Subisława 19 Gdańsk

18:30-19:45

TANGO

pary, poziom 2

ALEJANDRO

kurs trwa, można dołączyć do grupy


19:45-21:00
TANGO

pary, kurs podstawowy, poziom 0-1

ALEJANDRO

grupa w organizacji, zapisy

Czwartek

PST DUŻA sala

ul. Subisława 19 Gdańsk

18:30-19:45

CARDIO FIT

open
RAFAŁ

kurs trwa, można dołączyć do grupy


20:00-21:15
TANIEC TOWARZYSKI

pary, kurs podstawowy

RAFAŁ

grupa w organizacji, zapisy


21:15-22:30
KURS DLA NARZECZONYCH

RAFAŁ

grupa w organizacji, zapisy

PST MAŁA sala

ul. Subisława 19 Gdańsk

18:00-19:15
SALSA ON 2

pary, kurs średnio-zaawansowany
MIKOŁAJ&KARO

kurs trwa, kontynuacja


19:15-20:30
BACHATA

pary, kurs średnio-zaawansowany
MIKOŁAJ&KARO

kurs trwa, kontynuacja


20:30-21:30
GRUPA CHOREOGRAFICZNA

open
SALSA CLUB TEAM

nabór zakończony

Piątek

PST DUŻA sala

ul. Subisława 19 Gdańsk

18:30-19:30 
ZDROWY KRĘGOSŁUP

open

OLA

kurs trwa, można dołączyć do grupy


19:45-20:45 
TRENING Z ROLKĄ/STRETCHING

open

OLA

grupa w organizacji, zapisy

 

PST MAŁA sala

ul. Subisława 19 Gdańsk

19:00-20:15

ZOUK

pary, kurs podstawowy
RAFAŁ

kurs trwa, można dołączyć do grupy


20:15-21:30

ZOUK

pary, poziom P3
RAFAŁ

nabór zakończony

Sobota

PST DUŻA sala

ul. Subisława 19 Gdańsk

WARSZTATY CYKLICZNE

termin ruchomy

PST MAŁA sala

ul. Subisława 19 Gdańsk

12:15
TANIEC UŻYTKOWY

grupa zaawansowana

nabór zakończony


17:30
TANIEC UŻYTKOWY

grupa zaawansowana

nabór zakończony

Niedziela

PST DUŻA sala

ul. Subisława 19 Gdańsk

WARSZTATY CYKLICZNE

termin ruchomy


17:15
TANIEC UŻYTKOWY

grupa zaawansowana

nabór zakończony

PST MAŁA sala

ul. Subisława 19 Gdańsk

16:00-17:15
BACHATA

pary i single, kurs podstawowy
MIKOŁAJ

grupa w organizacji, zapisy


17:15-18:30

BACHATA

pary, + 6m-cy
MIKOŁAJ

kontynuacja, można dołączyć do grupy


18:30-19:45
SALSA ON 2

pary i single, kurs podstawowy
MIKOŁAJ

grupa w organizacji, zapisy